Online Görüşme Randevusu

Online Randevu

Kulak burun boğaz hastalıkları ve yüz estetiği alanlarında muayene ya da tedaviye ihtiyacı olan hastalarımız muayenehanemize gelememeleri ya da gelmeyi tercih etmemeleri durumunda bize internet üzerinden erişebilirler.

İnternet üzerinden online ve görüntülü olarak gerçekleştireceğimiz görüşme sırasında mevcut şikayetleriniz, tıbbi geçmişiniz, kullanmakta olduğunuz ilaçlar ve varsa yapılmış tetkikleriniz değerlendirilecek ve sizin için en uygun olacak tedavi yaklaşımı belirlenecektir.

Yapacağımız görüşme sonrasında tedaviniz için ilaç kullanmanızı gerektirecek bir durum tespit edilirse ilaçlarınızı eczaneden alabilmeniz için reçeteniz size internet ya da telefon yolu ile ulaştırılacaktır.

Online olarak yapılacak değerlendirme sırasında hastalığınızın tanısının konulması için bazı tetkiklere ihtiyaç duyulması halinde uygun olan tetkikler için örnek alma işlemi anlaşmalı laboratuvarlarımız aracılığı ile evinizde yapılabilmektedir .  

Görüşmemiz sırasında tanı ve veya tedaviniz için kliniğimize gelmeniz gerektiğine karar verirsek muayene randevunuzu sizin için uygun olan bir zamana “kontrol muayenesi" olarak planlayabilmekteyiz.

Online Randevumu Nasıl Alabilirim?

Online görüşme randevunuzu almak için bize +90 (212) 219 6726 numaralı sabit hattımızdan ya da Whatsapp uygulaması da bulunan +90 (533) 254 7404 numaralı mobil klinik hattımızdan telefon ya da mesaj yolu ile ulaşabilir ya da talebinizi info1@teomandal.com e-posta adresimize iletebilirsiniz.

Online görüşme talebiniz bize ulaştığında tercih ettiğiniz iletişim kanalından size geri dönüş yaparak randevunuzu planlamaktayız.

Internet üzerinden yapacağımız görüşme sırasında tıbbi kayıtlarınız standart şekilde tutulup gerekli durumlarda reçete işlemleri de yapılacağı için randevunuz planlanması aşamasında nüfus cüzdanınız ya da sürücü belgeniz gibi resmi bir kimlik belgenizin görselini bizimle paylaşmanız istenecektir.

Randevu Süreci Nasıl Olacak?

Online görüşme için planladığımız saatte size tercih ettiğiniz iletişim platformu üzerinden ulaşarak görüşmeyi gerçekleştireceğiz.

Online Görüşme İçin Hangi Uygulama ve Programları Kullanabilirim?

Internet üzerinden yapacağımız görüntülü görüşmeler için halen Skype, Zoom ve Whatsapp uygulamalarını kullanmaktayız. Görüntülü konuşma tercih etmemeniz durumunda aynı uygulamaları görüntüsüz olarak kullanabilir ya da size tercih ettiğiniz sabit ya da mobil telefon hattından ulaşabiliriz.

Kontrol Randevusu Olacak mı?

Yapacağımız ilk görüşme sonrasında önerilen tedavinin sonuçlarının değerlendirilmesi ve gerekirse tedavi içeriğinde bazı düzenlemelerin yapılması için tekrar görüşmemiz gerekebilir. Bu durumda ilk görüşmemizden sonraki iki haftalık dönem içerisinde hastalığınızın ya da uygulanacak tedavinin özelliklerine göre bir ya da birden fazla görüşme yapabiliriz. Yine bu iki haftalık süre içerisinde şartlarınızın uygun hale gelmesi ya da tıbbi gereklilik sonucunda şahsen muayeneye gelmeniz durumunda bu muayene randevusu da “kontrol” olarak değerlendirilecektir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

burun-estetigi-ameliyati-kimlere-yapilir

Burun Estetiği Ameliyatı Kimlere Yapılır?

Hem burun solunumunda problem olan hem de burunlarının görünümünü estetik olarak beğenmeyen herkes burun estetiği ameliyatı adayı olabilir. 

burun-estetigi-hakkinda-en-cok-merak-edilenler

Burun Estetiği Hakkında En Çok Merak Edilenler!

Burnun yüz güzelliğinde önemli bir rolü vardır. Burun estetiği ameliyatı sırasında burnun yeniden şekillendirilmesi yanında diğer yüz yapıları ile uyumunun sağlanması da amaçlanmaktadır.